WEBKOUČINK

Přečtěte si, co o mně píší mí klienti.

Reference

Nejlepší vizitkou jsou pro mě spokojení zákazníci, s nimiž jsme na stránkách pracovali. Jejich zkušenost s webkoučinkem si můžete přečíst zde:

Miroslava Maixnerová, výtvarnice
Původně jsem k Johance zamířila s cílem více se orientovat v redakčním systému mých webových stránek. Říkala jsem si, že mě lépe zasvětí, s díky odejdu a bude hotovo. Určitě by k něčemu podobnému došlo, kdyby mi na úvod nepovyprávěla, jak a proč se věnuje svým klientům a co od ní mohou získat. To mě nesmírně zaujalo a souhlasila jsem. Po dvou sezeních u ní jsem uviděla, že moje webové stránky jsou jakýmsi odtrženým útvarem žijícím stranou mě samotné. Já, moje cíle, záměry, zkušenosti, byly tu a tam nakousnuty, ale celek, nějaký kompaktní útvar, kde by se návštevník cítil příjemně a já si za své webovky mohla stoupnout, to nebyl. Díky Johančiným skvělým tipům, zkušenostem, postřehům a osobním zájmu o mě se dnešní vize jejich výsledného tvaru jeví jako moje profesionální a přitom velmi sympatická vizitka s příslibem slibné budoucnosti. Určitě vřele doporučuji:-)

Lucie Hladilová, účetní
První, co jsem potřebovala, když jsem přecházela na volnou nohu, byly webové stránky. Psaní textů však není moje parketa, proto jsem oslovila Johanku Mikešovou. A dobře jsem udělala! Johanka je ve struktuře webu a textech jako doma - pomohla mi se strukturou, copywritingem, ale i v tom zorientovat se ve svých vizích, jak mají mé stránky vypadat. A i když jsem měla zpočátku k psaní textů odpor, nakonec mě to díky Johance i bavilo. Johanku určitě doporučuji a jejich služeb se opět chystám využít.

Hana Vovsová, majitelka Osobní seznamky
První, co mne napadne, když si vzpomenu na spolupráci s Johankou, je její vstřícný a lidský přístup, který hrál důležitou roli, abych si ji vybrala pro spolupráci na tvorbě webových stránek. V její osobě se snoubí její profesionální zkušenost s PR a tvorbou prezentací s podporujícím koučováním. Tedy nejen díky jejím profesionálním zkušenostem, ale i díky jejímu koučování na společných konzultacích v rámci přípravy webu, jsem si tak mohla ujasnit, jak chci svoji nabídku prezentovat, co má být obsahem webu a v čem bude moje nabídka jedinečná. To byl pro mne hodně důležitý bod, o který jsem se pak mohla opírat jak při tvorbě webu, tak i ostatních prezentačních formách moji seznamovací agentury. Byla jsem ráda, že jsem s ní mohla spolupracovat, a cenila jsem si tohoto ojedinělého přístupu při tvorbě webu, který Johanka při své práci používá. Myslím, že to je v této oblasti stále výjimečný přístup.

Jana Takácsová, majitelka kamenného obchodu a e-shopu
V době, kdy jsem provozovala kamenný obchod, jsem se rozhodla podpořit ho webovými stránkami. Výrazné pomoci se mi dostalo spoluprací s Johankou Mikešovou. Ujasnila jsem si díky ní, co chci říct o sobě, kdo jsem vlastně já a co nabízím. Člověk má za to, že se zná a bude jednoduché o sobě něco říct, ale není to tak. Když jsem potřebovala něco sdělit světu, bylo důležité nejen, jaký obsah bude mít sdělení, o čem to bude, o co se chci podělit, ale také, jaký to vyvolá dojem, když se představím, jak to celé bude působit, jaký vytvořím o sobě obrázek, jakou atmosféru, náladu. Můžu lidi nadchnout, můžu jim připadat zajímavá, můžu je taky otrávit. Potřebovala jsem vytvořit co nejvěrnější obrázek o sobě. Toto je něco, na co nutně potřebujete spolupráci druhého člověka. Ale jakého? Osobnost. Člověka s přehledem, zkušenostmi, určitými hodnotami, který je ochotný strávit s Vámi čas, poznat Vás a pomoci zprostředkovat ostatním reálný obraz o Vás. Pomoci Vám se ukázat a představit tak, aby si čtenář mezi řádky dokázal představit, s kým má tu čest. Aby se dokázal rozhodnout, zda s Vámi chce spolupracovat, zda ho oslovujete Vy nebo to, co nabízíte atp. A taková je Johanka. A pokud s ní přijdete na to, že byste chtěli být nějací, ale ve skutečnosti takoví nejste, můžete s ní spolupracovat na tom, jak to změnit. Při spolupráci s Johankou mně byla blízká její vstřícnost, ochota, chuť a zvědavost, s jakou se do práce pouštěla. Od profíka člověk mnohdy čeká odměřenost, tu zde nečekejte. Naopak díky jejímu lidskému přístupu, otevřenosti a citlivosti se sami dozvíte víc, než byste na začátku čekali.
 


Odběr novinek