WEBKOUČINK

Kdo jsem a jak vznikl projekt Webkoučink.

O mně

Mgr. Johana MikešováJmenuji se Johana Mikešová, jsem vdaná, mám dva malé syny a bydlím v Brně. Vystudovala jsem Masarykovu univerzitu v Brně, obory Mediální studia a žurnalistika a Religionistika.


Praxe v oboru

Od roku 2005 se pohybuji v oblasti médií (redaktorka a šéfredaktorka několika tištěných periodik a internetových projektů – Brněnský Deník Rovnost, NeKultura.cz, Praktický-život.cz, TopLife, Centrum news a další).

Od roku 2008 se aktivně věnuji psaní textů na zakázku - copywritingu i SEO copywritingu - pro větší i menší klienty (Slevomat, Centrum media, Albi, Netradiční dárky, Hračkoviny, Tracobra, Nejkrásnější svatba, Osobní seznamka, Studio Dita, Centrum Revital, Hotel Continental, Avanta a další)

Od roku 2016 pracuji externě jako editorka a redaktorka pro nakladatelství BizBooks společnosti Albatros media.

Okrajově se věnuji internetové reklamě a správě sociálních sítí.

Vlastním a provozuji autorský e-shop s ponožkami s krajkou Mikešky.cz a věnuji se organizování svateb. V době půlročního pobytu v Japonsku jsem psala web S rodinou v Japonsku. V roce 2018 mi vyšla kniha Chci od života víc - Malá ochutnávka naděje, na které jsem se podílela jako spoluautorka.


Lektorská činnost

Jsem držitelkou tekajenské licence praktické životní filozofie Principy života®. Osobnostnímu rozvoji se věnuji od roku 2004, od roku 2008 učím semináře tohoto sebezkušenostního systému a nabízím osobní konzultace.


Zájmy

Ráda cestuji po vlasti i do zahraničí, ve volných chvílích (kterých s malými dětmi není zrovna mnoho...) čtu, hraji na ukulele, vyrábím fotoknihy, věnuji se pejskovi, hraji badminton a momentálně také vylepšuji své kuchařské dovednosti.


Odběr novinek